North Park Modern 2Br King Beds, Workspaces, Parking San Diego

San Diego
North Park Modern 2br King Beds, Workspaces, Parking

North Park Modern 2Br King Beds, Workspaces, Parking San Diego

4333 Illinois Street 509, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
Om van uw vakantie in San Diego te genieten, verblijf in 2-slaapkamer North Park Modern 2Br King Beds, Workspaces, Parking San Diego appartementen, gelegen op 10 minuten rijden van het San Diego Museum of Art en op afstand van 4 km van het San Diego Air & Space Museum. Dit appartement van 88 m² kan tot 6 huisvesten.
U kunt ook het PETCO Park bereiken, dat op 15 minuten rijden van dit 2-badkamer appartement ligt.
Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger in de badkamer.
De zelfcatering faciliteiten hebben een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. 30th Street & Monroe Avenue bushalte is net om de hoek bij North Park Modern 2Br King Beds, Workspaces, Parking appartementen verwijderd.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • Artisan Row - 2,7 km
  • Hillcrest San Diego - 3,7 km
  • LA Jolla - 3,5 km
  • San Diego Zoo - 3,1 km
  • Snapdragon Stadium - 3,4 km
Luchthavens
  • Luchthaven San Diego International Airport - 10 km
Treinstations
  • Coaster Santa Fe Station - 6 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Ledikanten/ Babybedden
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:00
Uitchecken: tot 11:00
Licentienummer659495,STR-12285L
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Do 30 Jul
Vrij 31 Jul
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken